Narzędzia pracy

Unit Stern Weber S300

Unit S300, to najbardziej zaawansowany model z rodziny szwajcarskich foteli dentystycznych Stern Weber.

Unit Stern Weber

Nowoczesne i w pełni zintegrowane stanowisko diagnostyczno lecznicze pozwala na komfortowe leczenie stomatologiczne.

Kamera wewnątrzustna

Dzięki niej nasz pacjent może dokładnie zobaczyć stan swojego uzębienia, dostrzec ubytki i patologie w obrębie jamy ustnej, jak również zobaczyć efekty leczenia.

Autoklaw SW 17KL B

W trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów w klinice Stomatologia Rodzinna Frelich posiadamy najnowszy autoklaw (sterylizator), który spełnia wszystkie unijne normy.

BeeFill 2 w 1

BeeFill to urządzenie niemieckiej firmy VDW, które służy do wypełniania kanałów płynną gutaperką. Zapewnia szczelne, trwałe i higieniczne wypełnienie kanałów w krótkim czasie.

Vista scan

Skaner płytek fosforowych łączy zalety wykonywania zdjęć na kliszy RTG z zaletami cyfrowej obróbki i archiwizacji. Aby uzyskać zdjęcie zęba wystarczy zamiast kliszy, w jednorazowej osłonce umieścić w ustach płytkę fosforową, która ma identyczną powierzchnię, grubość i elastyczność co klisza RTG. Po wykonaniu ekspozycji wystarczy włożyć płytkę w szczelinę skanera. Po kilku sekundach skanowania zdjęcie w postaci cyfrowej pojawi się na ekranie komputera.

Morita tri auto ZX

Mikrosilnik endodontyczny japońskiej firmy Morita, który służy do maszynowego opracowania kanałów korzeniowych. Takie opracowanie nie tylko skraca czas zabiegu, daje większy komfort dla pacjenta oraz pewniejsze efekty leczenia.

Znieczulenie komputerowe The Wand

The Wand jest to nowoczesny, sterowany komputerowo system do bezbolesnego podawania znieczulenia stomatologicznego. System składa się z komputera i specjalnej, małej końcówki przypominającej długopis. Końcówka ta umożliwia bezpieczne i bezbolesne podawanie środka znieczulającego pod kontrolą mikroprocesora. Komputer cały czas informuje o kolejnym etapie znieczulenia i ilości podanego środka, który dozowany jest bardzo powoli, dlatego pacjent nie czuje bólu i charakterystycznego rozpierania w dziąsłach.

Mikroskop Zeiss Pico

Mikroskop Zeiss Pico, który posiadamy w naszym gabinecie, pozwala na przeprowadzenie zabiegów dokładniej i precyzyjniej w porównaniu z zabiegami klasycznymi, co często ratuje zęby przed ich utratą. Praca przy użyciu mikroskopu pozwala na powiększenie obrazu o 4-25 razy, co w parze z zintegrowanym systemem oświetlenia ledowego o wyjątkowej jasności i barwie znacznie poprawia kontrolę pracy oraz pozwala lekarzowi dentyście zauważyć niewidoczne gołym okiem szczegóły.

Lampa Beyond Polus

Jako pierwszy gabinet w naszym mieście mamy przyjemność zaproponować Państwu profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie za pomocą akceleratora (lampy) BEYOND Polus, która jest już stosowana w ponad 100 krajach świata. Lampa ta wraz ze stosowanym do wybielania zestawem Premier otrzymała maksymalną ocenę 5+, oraz 98% pozytywnych ocen przypadków klinicznych od najsłynniejszej na świecie instytucji oceniającej produkty stomatologiczne – the Dental Advisor. Produkty firmy Beyond, służące do wybielania zębów, otrzymały również nagrodę Editors Choice Award (wyróżnienie wydawcy) a sama lampa została najwyżej ocenionym systemem do wybielania zębów w historii. Wszystkie wyróżnienia przyznane zostały na podstawie badań klinicznych wykonanych u losowo wybranych pacjentów w USA.

Umów wizytę