Wypełniacze

Wypełnienie zmarszczek i fałdów twarzy kwasem hialuronowym.

Kwas hialuronowy to substancja występująca naturalnie w organizmie ludzkim, a przez to bezpieczna do stosowania. Zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy są bardzo skuteczne, dają natychmiastowy efekt estetyczny, utrzymujący się około 6-12 miesięcy w zależności od rodzaju preparatu i indywidualnych cech pacjenta.

Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalne efekty. Podawane są bardzo cienkimi igłami LUB KANIULAMI co zmniejsza doznania bólowe. Po wstrzyknięciu w linię zmarszczki żel wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki.

Kwas hialuronowy poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu nawet po wchłonięciu zmarszczki są już płytsze niż przed zabiegiem. Charakteryzuje się on doskonałą tolerancją, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie. Po zabiegu można od razu wrócić do aktywności zawodowej i towarzyskiej.

Wskazania:

  • korekcja bruzd nosowo-wargowych,
  • zmarszczki wokół ust i opadające kąciki ust,
  • zmarszczki na policzkach, głębokie zmarszczki okolicy oczu
  • korekcja „doliny łez”
  • poprawa struktury i napięcia skóry
Umów wizytę