O nas

Dane kontaktowe

Adres

ul.Piękna 1
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

PN-PT: 8:00- 20:00
SOB: 8:00-14:00

Stomatologia Rodzinna Frelich to nowoczesne Centrum Stomatologii założone przez małżeństwo Agnieszkę i Jakuba Frelich. Łączy nas zamiłowanie do zawodu, empatia, chęć niesienia pomocy, jak również blisko 70-letnia tradycja rodzinna. Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług i komfort Pacjentów, którym gwarantujemy kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Korzystając z nowości współczesnej stomatologii oraz uczestnicząc w specjalistycznych kursach krajowych i zagranicznych stale podnosimy nasze kwalifikacje i kompetencje.

Jesteśmy małżeństwem młodych, ambitnych stomatologów z pasją. Tradycje stomatologiczne towarzyszą nam od najmłodszych lat, bowiem jesteśmy trzecim pokoleniem stomatologów z obu stron. Proponujemy Państwu kompleksową, wielospecjalistyczną opiekę stomatologiczną w przyjaznej i miłej atmosferze. W naszej pracy dokładamy wszelkich starań aby świadczone usługi były wykonywane na najwyższym poziomie. Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie. Rozumiejąc, że każdy z nas ma inne potrzeby zawsze staramy się przedstawić kilka wariantów leczenia. Ostateczna decyzja zawsze należy do Pacjenta w porozumieniu z lekarzem prowadzącym.

Dzięki takiemu podejściu pacjenci wychodzą z naszego gabinetu zadowoleni, co pokazują pozytywne opinie w serwisach społecznościowych – zachęcamy do odwiedzenia fanpage naszego gabinetu oraz strony google, wystarczy kliknąć w przyciski poniżej:

Adres

ul.Piękna 1
43-300 Bielsko-Biała

Rejestracja telefoniczna

Godziny otwarcia

PN-PT: 8:00- 20:00
SOB: 8:00-14:00
Umów wizytę