W naszej klinice wykonujemy zabiegi wypełnienia zmarszczek i fałdów twarzy kwasem hialuronowym. To substancja, która występuje naturalnie w organizmie człowieka, przez co jest bezpieczna do stosowania. Zabiegi z użyciem wypełniaczy są bardzo skuteczne i dają natychmiastowy efekt, który utrzymuje się nawet przez rok, w zależności od rodzaju preparatu i indywidualnych cech pacjenta.

Jak wypełnić zmarszczki?

Skóra z biegiem lat traci swoją elastyczność i jędrność, na twarzy zaczynają pojawiać się zmarszczki i bruzdy, który nadają twarzy starszego, niekiedy smutnego wyglądu. W celu odmłodzenia jej wyrazu wykorzystuje się zabieg z zastosowaniem wypełniaczy. Jest on prosty i bezpieczny.

Wymaga jedynie delikatnego wkłucia w wypełniane miejsca bardzo cienkimi igłami lub kaniulami, co zmniejsza doznania bólowe. Preparaty do wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu. Po jego wprowadzeniu do skóry, żel wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy, wygładzając zmarszczki lub bruzdy.

Kwas hialuronowy nie tylko wypełnia, ale silnie stymuluje skórę i pobudza ją do regeneracji. Dzięki takiemu działaniu zmarszczki nawet po dłuższym czasie od zabiegu są płytsze niż przed jego wykonaniem. Kwas hialuronowy jest doskonale tolerowany przez organizm, całkowicie integrując się z tkankami skóry. Jego działanie obejmuje:

  • korekcję bruzd nosowo-wargowych,
  • wygładzenie zmarszczek wokół ust i podniesienie opadających kącików ust,
  • wygładzenie zmarszczek na policzkach i głębokich zmarszczek okolicy oczu
  • korekcji tzw. „doliny łez”, czyli obszaru od wewnętrznego kącika oka, ukośnie przez policzek,
  • poprawę struktury i napięcia skóry.

Efekty zabiegu są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie. Terapia nie wymaga okresu rekonwalescencji, można od razu wrócić do aktywności zawodowej i towarzyskiej.

Wypełnienie i modelowanie twarzy

Medycyna estetyczna ma sposoby nie tylko na to, jak wypełnić zmarszczki, ale także na modelowanie twarzy. Z wiekiem skóra traci swoją objętość i pierwotny kształt. W prosty sposób, bez użycia skalpela wypełniamy i modelujemy obszary twarzy, które utraciły dawną elastyczność i wpływają niekorzystnie na wygląd.

Zabieg ten nazywamy wolumetrią, a najczęściej używanym w niej preparatem jest także kwas hialuronowy. Jego efektem jest m.in. widoczne poprawienie owalu twarzy, niwelowanie efektu opadających policzków lub zapadniętej skóry pod oczami.

Pozytywne opinie naszych Pacjentów

Jesteśmy dumni z naszego ogromnego doświadczenia. Każdego dnia staramy się spełniać Państwa oczekiwania - dzięki czemu wychodzą Państwo z naszego gabinetu zadowoleni. To zadowolenie jest widoczne w Państwa komentarzach. Dziękujemy za zaufanie!

Napisz do nas

    Wyślij formularz