stomatolog bielsko

Frelich - z nami odzyskasz uśmiech

Stomatologia Rodzinna Frelich to nowoczesne Centrum Stomatologii założone przez małżeństwo Agnieszkę i Jakuba Frelich. Łączy nas zamiłowanie do zawodu, empatia, chęć niesienia pomocy, jak również blisko 70-letnia tradycja rodzinna.

Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług i komfort Pacjentów, którym gwarantujemy kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Korzystając z nowości współczesnej stomatologii oraz uczestnicząc w specjalistycznych kursach krajowych i zagranicznych stale podnosimy nasze kwalifikacje i kompetencje.

Jesteśmy małżeństwem młodych, ambitnych stomatologów z pasją. Tradycje stomatologiczne towarzyszą nam od najmłodszych lat, bowiem jesteśmy trzecim pokoleniem stomatologów z obu stron. Proponujemy Państwu kompleksową, wielospecjalistyczną opiekę stomatologiczną w przyjaznej i miłej atmosferze. W naszej pracy dokładamy wszelkich starań aby świadczone usługi były wykonywane na najwyższym poziomie.

Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie. Rozumiejąc, że każdy z nas ma inne potrzeby zawsze staramy się przedstawić kilka wariantów leczenia. Ostateczna decyzja zawsze należy do Pacjenta w porozumieniu z lekarzem prowadzącym.

Dlaczego my?
Lekarze z tytułem dr n. med

Lekarze z tytułem dr n. med

Nowoczesna technologia CBCT

Nowoczesna technologia CBCT

Doświadczony personel

Doświadczony personel

Indywidualne podejście do pacjenta

Indywidualne podejście do pacjenta

Parking

Parking

Łatwe płatności

Łatwe płatności

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzą specjaliści w swojej dziedzinie. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz stałemu podnoszeniu swoich kompetencji możemy zapewnić naszym Pacjentom leczenie na najwyższym poziomie.

Dr n. med. Agnieszka Frelich

Specjalista protetyki stomatologicznej zajmuje się protetyką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, implantoprotetyką

Dr n. med. Jakub Frelich

Zajmuję się chirurgią stomatologiczną - usuwaniem zębów zatrzymanych, torbieli, zabiegami resekcji, implantologią oraz periodontologią

Dr n. med. Marcin Kulski

Zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem, ponownym leczeniem kanałowym, usuwaniem złamanych narzędzi

Anna Gawlas

Asystentka stomatologiczna

Kinga Konior

Higienistka stomatologiczna

Pozytywne opinie naszych Pacjentów

Jesteśmy dumni z naszego ogromnego doświadczenia. Każdego dnia staramy się spełniać Państwa oczekiwania - dzięki czemu wychodzą Państwo z naszego gabinetu zadowoleni. To zadowolenie jest widoczne w Państwa komentarzach. Dziękujemy za zaufanie!

Napisz do nas

    Wyślij formularz